CVME.LT

Hазвание компании

Bimus

Предлагаемая работа
Darbas Norvegijoje

Страна

Норвегия

Предполагаемое место работы

Строительство / Недвижимость

Обязанности

Darbas Norvegijoje ( betonuotojai, staliai, dailidės, darbuotojai stogo darbams, mūrininkai- plytelių klojėjai, suvirintojai- šaltkalviai, santechnikai, elektrikai) su patirtimi, su anglų kalba, susikalbėjimo lygiu (jei važiuoja dviese- kalbėti užtenka tik vienam). Atlyginimas 3500-5000 eur/ mėn. Darbo valandų per savaitę 48, jei dirbama virš 48h- mokami viršvalandžiai su 50% priemoka, kartais dirba iš šeštadieniais. Suteikiamas būstas, darbo drabužiai ir reikalingi įrankiai. Visos soc garantijos, ilgalaikė darbo sutartis. 8savaites dirba- 2laisvos. Įdarbinimas tiesioginis.
Būtina išankstinė registracija.

Требования

Anglų kalba

Преимущества

Tiesioginė sutartis, visos socialinės garantijos

Условия

apgyvendinimą, nuvežimą į/iš darbo, darbo specifikai reikalinga aprangą, įrankius.

Зарплата

5000

<< Grįžti į skelbimų sąrašą