UAB Rostock Logistics

UAB ,,ROSTOCK Logistics” – jauna, tačiau patyrusi bei energinga logistikos įmonė, užsiimanti dalinių bei pilnų krovinių pervežimais bei kitomis su transportu bei logistika susijusiomis paslaugomis.

Bеб-сайт

www.rostock.lt

Предлагаемая работа
Darbas po Lietuvą su CE kategorija.

Город

Клайпеда

Предполагаемое место работы

Транспорт / Логистика

Обязанности

Plečiantis įmonei UAB ROSTOCK Logistics ieško papildomo komandos nario, vairuotojo po Lietuvą su CE kategorija
Reikalinga patirtis, atsakingumas ir sąžiningas požiūris į darbą. Pageidautina, kad vairuotojas būtu iš Vakarų Lietuvos (Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Plungės rajonų. Darbo vieta Klaipėdoje. Apmokame kurą į darbo vietos atvykimą. Atlyginimas nuo 1250eur. į rankas.

Требования

Reikalinga patirtis, atsakingumas ir sąžiningas požiūris į darbą.

Преимущества

1metų patirtis.

Условия

Motyvuotas, laiku mokamas, geras darbo užmokestis.

Зарплата

1300-1600

<< Grįžti į skelbimų sąrašą