CVME.LT

Hазвание компании

UAB, KAMIDA SERVICES

Предлагаемая работа
Darbas užsienyje, Ieškomi Plytelių klojėjai

Страна

Заграница, Нидерланды

Производство / Производство / Склады, Услуги / Обслуживание клиентов, Другое

Обязанности

Darbo pobūdis:
Ieškomi Plytelių klojėjai
Vykimas į modernius, Olandijoje esančius objektus.
Komandiruočių trukmė derinama tarpusavyje.
Atlyginimas nuo 2800 i rankas

Требования

Reikalavimai:
• panašaus pobūdžio darbo patirtis privaloma bent nuo 2 m;
• anglų kalbos pagrindai; geros anglų arba vokiečių kalbos žinios būtų privalumas;
• gebėti spręsti technines problemas;
• atsakingumas;
• darbštumas

Условия

monė siūlo:
• konkurencingą vakarų Europos šalių atlyginimą;
• įgauti naudingos patirties ir žinių;
• apgyvendiname ir apmokame transporto išlaidas;
• kompensuojame darbo drabužių išlaidas;
• pasirūpinsime draudimu ir visais kitais reikalingais dokumentais.

Зарплата

nuo 2800-3000 į rankas

<< Grįžti į skelbimų sąrašą