UAB „Statovita“

UAB „Statovita“ - vandentiekio ir nuotekų tinklų, nuotekų valyklų bei vandens gerinimo įrenginių statyba bei rekonstravimas
(lauko inžineriniai tinklai, gerbūvio įrengimo darbai, inžinierinių statinių statyba ir rekonstrukcija)

Bеб-сайт

www.statovita.lt

Предлагаемая работа
Darbų vadovas

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Инженерия / Механика, Строительство / Недвижимость

Обязанности

- pagalba statybos vadovui paskirtuose objektuose;
- vykdomų darbų paskirstymas ir kontrolė pagal suderintą grafiką;
- vadovavimas pavaldžių darbuotojų grupei;
- techninės dokumentacijos pildymas

Требования

- vairuotojo pažymėjimas;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- gebėjimas dirbti komandoje;
- gebėjimas skaityti ir suprasti techninius brėžinius.

Преимущества

- darbų vadovo, brigados vadovo ar statybos inžinieriaus darbo patirtis būtų didelis privalumas

Условия

- atsakingą darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
- profesinio tobulėjimo perspektyvas;
- konkurencingą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius motyvacinius priedus;
- pagalbą ir mokymus iš savo srities specialistų;
- visas darbui reikalingas priemones (įskaitant automobilį, telefoną, kompiuterį).

Зарплата

nuo 1500,00 eur į rankas. Atliginimas priklausytų nuo darbo rezultatų ir tūrimos patirties.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą