UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Darbų vadovas (lauko inžineriniai tinklai)

Город

Шауляй

Инженерия / Механика, Высший менеджмент, Строительство / Недвижимость, Другое

Обязанности

-Lauko inžinerinių tinklų darbų planavimas ir priežiūra;
-Projektų analizavimas, medžiagų tiekimo organizavimas;
-Vadovavimas darbuotojų komandai, darbų paskirstymas,
-Bendravimas su užsakovais, projektuotojais, statybos rangovais.

Требования

-Aukštasis statybos/inžinerinis išsilavinimas;
-Kvalifikacijos atestatas (inžinerinių tinklų - privalumas);
-Kompiuterinės žinios;
-Problemų sprendimo, darbo komandoje, bendravimo įgūdžiai;
-Vairuotojo pažymėjimas;
-Analogiško darbo patirtis.

Условия

-Visus reikalingus darbui įrankius ir priemones;
-Socialines garantijas;
-Karjeros, tobulėjimo galimybes;
-Kompetenciją, patirtį ir rezultatus atitinkantį atlygį.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą