UAB DARBO TURAS

UAB „Darbo turas“ – tai tarptautinė darbo paieškos ir pasiūlos agentūra, padedanti darbdaviams rasti kvalifikuotų darbuotojų iš Ukrainos, Gruzijos, Baltarusijos, Filipinų.

Šiuo metu UAB "Darbo turas" teikia ir Lietuvos gyventojų įdarbinimo paslaugas užsienyje

Bеб-сайт

DARBUI BELGIJOJE IEŠKOMI GYDYTOJAI: GERIATRAI, DERMATOLOGAI, NEUROLOGAI, REABILITOLOGAI IR GREITOSIOS PAGALBOS GYDYTOJAI

Страна

Бельгия

Предполагаемое место работы

Медицина / Фармация / Соц. обеспечение

Обязанности

Darbui Belgijoje ieškomi gydytojai: Geriatrai, dermatologai, neurologai, reabilitologai ir greitosios pagalbos gydytojai

Требования

* Diplomas (pabaigta specialybės rezidentūra), privalumas darbo patirtis pagal specializaciją;
* Geros anglų kalbos žinios (pirmas darbo pokalbis vyksta per Skype anglų kalba);
* Noras mokytis olandų kalbos (reikės išlaikyti valstybinį olandų kalbos testą B2+ lygiui)

Преимущества

* Darbas pagal specialybę;

* Visos socialinės garantijos;

Условия

• Atlyginimas nuo 10 000 eurų į rankas dirbant pilnu etatu (paprastai būna virš 45 valandų per savaitę)

• Pasirūpinsime Jūsų olandų kalbos kursais.

• UAB "DARBO TURAS" padės Jums susirasti gyvenamąją vietą

• Oficialus įdarbinimas belgų kompanijoje, olandiškos pensijos kaupimas ir oficialūs atostoginiai;

• Pagalba integruoti šeimą Belgijoje (galimybė surasti darbo vietą ir Jūsų partneriui (-ei))

Зарплата

10000 EUR

<< Grįžti į skelbimų sąrašą