UAB DARBO TURAS

UAB „Darbo turas“ – tai tarptautinė darbo paieškos ir pasiūlos agentūra, padedanti darbdaviams rasti kvalifikuotų darbuotojų iš Ukrainos, Gruzijos, Baltarusijos, Filipinų.

Šiuo metu UAB "Darbo turas" teikia ir Lietuvos darbuotojų įdarbinimo paslaugas užsienyje.

Bеб-сайт

DARBUI OLANDIJOJE IEŠKOMI GYDYTOJAI PSICHIATRAI, GASTROENTEROLOGAI IR OFTALMOLOGAI

Страна

Нидерланды

Предполагаемое место работы

Медицина / Фармация / Соц. обеспечение

Обязанности

Olandų kompanija, savo veiklą vykdanti nuo 2002-ųjų, šiandien plečia savo specialistų gretas ir ieško kvalifikuotų darbuotojų - psichiatrų, gastroenterologų, oftalmologų.

Требования

* Psichiatro, gastroenterologo ar oftalmologo diplomas, psichiatrai gali būti ir nebaigę rezidentūros;
* Geros anglų kalbos žinios (pirmas darbo pokalbis vyksta per Skype anglų kalba);
* Noras mokytis Olandų kalbos (reikės išlaikyti valstybinį olandų kalbos testą B2+ lygiui) (kursus organizuojame

Преимущества

• Atlyginimas nuo 7 000 eurų į rankas dirbant pilnu etatu

• Pasirūpinsime Jūsų olandų kalbos kursais.

• UAB "DARBO TURAS" padės Jums susirasti gyvenamąją vietą

Условия

• Oficialus įdarbinimas olandų kompanijoje, olandiškos pensijos kaupimas ir oficialūs atostoginiai;

• Pagalba integruoti šeimą Olandijoje (galimybė surasti darbo vietą ir Jūsų partneriui (-ei))

Зарплата

7000 EUR

<< Grįžti į skelbimų sąrašą