UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Dažytojas (milteliniu būdu)

Город

Шауляй

Неквалифицированная работа, Строительство / Недвижимость, Другое

Обязанности

Darbas šiuolaikiškame miltelinio dažymo ceche, kuriame ,atliekant dažytojo pareigas, pagrindinės atsakomybės bus:
- Metalinių detalių dažymas su miltelių išpurškimo įrengimais;
- Paruošimo ir dažymo įrenginių valdymas ir priežiūra;
- Atsakomybė už atliktų darbų kokybę ir terminus;
- Nudažytų gaminių kokybės kontrolė.

Darbo laikas: I-V nuo 8.00 - 17.00val.

Требования

- Turi darbo patirties miltelinio dažymo srityje - BŪTINA;
- Turi B kt. vairuotojo pažymėjimą;
- Puikūs įgūdžiai dirbti komandoje ir individualiai;
- Esi atsakingas, kruopštus, komunikabilus, orientuotas į rezultatą.

Преимущества

- Turi patirties su kitokiais dažymo būdais;
- Turi autokrautuvo pažymėjimą.

Условия

- Visas socialines garantijas;
- Priedų sistemą priklausomai nuo darbo rezultatų;
- Kvalifikacijos kėlimo kursus (miltelinio dažymo srityje).

Зарплата

Nuo 800 - 1000 Eur/mėn (po mokesčių). Darbo užmokestis priklauso nuo turimos patirties ir įgūdžių.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą