CVME.LT

Предлагаемая работа
Detalių paruošėjai (gamybos įmonė)

Город

Шауляй

Производство / Производство / Склады, Неквалифицированная работа, Другое

Обязанности

Gamybos įmonė ieško naujų komandos narių, kurie dirbs su inžinerinių sprendimų detalių paruošimu.

-Detalių paruošimas sekančiam gamybos etapui;
-Darbas su lituojamais vamzdžiais;
-Darbas su vamdžių lituokliu, kampiniu šlifuokliu ir skersinėmis staklėmis.

Reikalingi du darbuotojai: vienas atliks litavimo, kitas pjaustymo darbus.

Требования

-Darbo patirtis gamyboje;
-Atidumas, atsakingumas ir sąžiningumas;
-Noras dirbti ir užsidirbti.

Kandidatus, kurie neturi patirties, tačiau turi didelį norą ir potencialą - apmoko.

Условия

-Darbo laiką nuo 7.00-16.00 val.;
-Draugišką ir paslaugų kolektyvą;
-Aprangą, veido apsaugas ir kitas saugiam darbui atlikti privalomas priemones;
-Atlyginimą priklausantį nuo pasiektų darbo rezultatų.

Зарплата

Nuo 800 - 1000 Eur/mėn į rankas

<< Grįžti į skelbimų sąrašą