Darbai svetur

Информация о компании


Hазвание компании

Darbai svetur

Краткое описание компании

„Darbai svetur“ jau 10 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Bеб-сайт

http://www.darbaisvetur.lt

Предлагаемая работа
Ekskavatoriaus operatorius


Город

Вся Литва

Предполагаемое место работы

Строительство / Недвижимость, Транспорт / Логистика, Другое

Обязанности

Įmonė, Įsikūrusi Vilniuje, ieško ekskavatorininkų. Objektai bus po visą Lietuvą. Darbas geležinkeliuose ir automobilių keliuose.

Bazinė alga, jei dirbama tik darbo dienomis po 8val. per dieną – 1200 eurų per mėnesį į RANKAS. Už komandiruotes, viršvalandžius ar naktinį darbą mokama papildomai pagal įstatymus.

Jei reikia, komandiruotėse apgyvendinama.

Требования

- Ekskavatorininko darbo patirtis
- Galimybė būti komandiruotėse

Условия

- Ilgalaikis darbas

Зарплата

1200


<< Grįžti į skelbimų sąrašą