UAB Transmaksas

Mūsų veikla - krovinių pervežimų organizavimas. Esame sparčiai auganti įmonė, kurioje mažai biurokratijos, vyrauja teisingos vertybės ir dirba draugiška profesionalų komanda.
Pas mus daug pozityvumo, lankstumo ir laisvės veikti!

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Ekspedicijos vadybininkas

Город

Кедайняй

Предполагаемое место работы

Высший менеджмент

Обязанности

• Krovinių gabenimo organizavimas ir kontrolė.
• Bendravimas su esamais vežėjais, naujų vežėjų paieška.
• Transporto priemonių monitoringas.
• Klientų poreikių įvertinimas ir užsakymų vykdymas.
• Reikalingų dokumentų administravimas.

Требования

• Puikūs bendravimo, kompiuterinio raštingumo įgūdžiai.
• Operatyvus iškilusių problemų sprendimas.
• Gebėjimas dirbti komandoje, iniciatyvumas ir atsakingumas.
• Noras intensyviai dirbti ir tobulėti profesinėje srityje.

Преимущества

Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Условия

• Fiksuotą atlyginimą, priedus priklausančius nuo darbo rezultatų ir visas socialines garantijas.
• Darbą draugiškoje komandoje, kuri visada padės įveikti iškilusius iššūkius.
• Galimybę augti kartu su įmone, realizuoti savo sugebėjimus bei idėjas.
• Profesinio tobulėjimo galimybes.
• Darbą naujame biure Kėdainių senamiestyje.
• Puikią darbo atmosferą ir gerą mikroklimatą.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą