UAB Baltic Diagnostic Service

UAB „Baltic Diagnostic Service“ – prekiauja diagnostikos ir serviso įranga Baltijos šalyse lengvajam ir sunkiajam transportui, autobusams, motociklams, žemės ūkio technikai ir kitai specializuotai technikai. Šiuo metu įmonės skyriai veikia didžiausiuose Lietuvos miestuose – Kaune ir Vilniuje. Įmonė bendradarbiauja su profesionalios serviso ir diagnostikos įrangos gamintojais, todėl savo klientams gali pasiūlyti aukščiausios kokybės įrangą, atitinkančią visus ES galiojančius kokybės standartus.

Bеб-сайт

www.bds.lt

Предлагаемая работа
EKSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

Город

Каунас

Административная работа, Продажи / Торговля / Маркетинг, Услуги / Обслуживание клиентов

Обязанности

• Esamų ir naujų klientų aptarnavimas;
• Pardavimų proceso organizavimas, administravimas ir kontrolė;
• Komercinių pasiūlymų rengimas;
• Sutarčių sudarymas, derybų vedimas;
• Naujų pardavimų kanalų paieška;
• Analizuoti potencialias užsienio rinkas, rinkti duomenis, komunikuoti su galimais klientais.

Требования

• Orientacija į rezultatą, noras tobulėti, savarankiškumas;
• Anglų ir rusų kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu;
• Sugebėjimas individualiai organizuoti ir planuoti savo darbą;
• Gebėjimas išsiaiškinti kliento poreikius, atpažinti klientą;
• Pardavimų patirtis - privalumas.

Условия

• Kupiną galimybių, įdomią bei dinamišką veiklą;
• Įsibėgėjusią pardavimų profesionalų komandą;
• Aplinką ir sąlygas, kur lengva pamilti savo darbo vietą;
• Darbą šiuolaikiškoje, jaunatviškoje, lyderiaujančioje savo srityje įmonėje;
• Laiku mokamą ir konkurencingą atlyginimą;
• Visas darbui reikalingas priemones;
• Reguliarius mokymus kompetencijai kelti.

Зарплата

800-2000

<< Grįžti į skelbimų sąrašą