CVME.LT

Hазвание компании

Ifuture Investmens

Ifuture Investmens - tai profesionalų komanda, kuri specializuojasi finansų rinkoje.

Bеб-сайт

www.ifuture.lt

Предлагаемая работа
Finansų konsultantas

Город

Вильнюс, Мариямполе, Тракай

Банки / Страхование / Инвестиции, Финансы / Бухгалтерия / Экономика, Продажи / Торговля / Маркетинг, Услуги / Обслуживание клиентов, Другое

Обязанности

Fizinių ir juridinių asmenų konsultavimas visais finansiniais klausimais. Pagrindiai produktai su kuriais dirbame: Investiciniai, gyvybės rizikos, automobilių, turto, kelionių draudimai; Pensijų fondai; Studijų fondai; Sveikatos, grupiniai draudimai, III pakopos įmonėms.

Требования

Reprezentatyvumas, komunikabilumas, sąžiningumas, suvokimas apie bendravimo kultūra, ambicingumas

Преимущества

Patirtis finansų, marketingo, apskaitos srityse

Условия

Vieną iš geriausiai apmokamų darbų Lietuvoje, dėl kurio norisi laukti pirmadienio. Lankstų darbo grafiką, karjeros galimybes, mokymus bei asmeninį augimą

Зарплата

nuo 1000Eur

<< Grįžti į skelbimų sąrašą