UAB Advantus

Краткое описание компании

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė.
Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” – pranašumas. Advantus logotipe rašome „Personnel Advantage“, nes čia dirbantys žmonės kuria pranašumą mūsų klientams ir užsakovams.

Mūsų misija – būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

Įgyvendinti šiai misijai yra daug būdų. Kartu aptarę Jūsų įmonės poreikius, parenkame ir teikiame atskirą paslaugą arbą kompleksinį sprendimą – personalo paslaugų derinį iš mūsų teikiamų paslaugų sąrašo. Taip kartu mes optimizuojame išlaidas Jūsų personalo valdymui.

Bеб-сайт

www.advantus.lt

Предлагаемая работа
GAMYBOS DARBUOTOJAS (-A) SALDAINIŲ FABRIKE

Город

Каунас

Предполагаемое место работы

Производство / Производство / Склады

Обязанности

Siūlome pastovų darbą pilnu etatu, slenkančiu grafiku saldainių fabrike.

Pagrindinės funkcijos:
Medžiagų ir produktų iškrovimas ir pakrovimas;
Sandėliavimo ir produkcijos transportavimo darbai;
Darbai prie linijos (konvejerių);
Kiti sandėlio bei pagalbiniai darbai;
Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Darbas pamaininis (nederinamas su studijomis ar kita veikla):
rytinė pamaina 06:00-14:00;
popietinė pamaina 14:00-22:00;
naktinė pamaina 22:00-06:00.

Darbo vieta: Taikos pr. (prie URMO bazės).

Daugiau informacijos telefonu: 868857222.

Требования

Fizinė ištvermė;
Atsakingumas;
Greita orientacija;
Galimybė dirbti 3 pamainomis.

Условия

Įdomią patirtį;
El. krautuvo apmokymus;
Draugišką organizuotą kolektyvą;
Įmonės teikiamas papildomas naudas ir renginius;
Visas darbui reikalingas priemones ir apmokymą;
Atlyginimą nuo 600 eur. atskaičius mokesčius bei motyvacinius priedus už rezultatus.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą