UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Gamybos meistras(ė)

Город

Шауляй

Производство / Производство / Склады, Неквалифицированная работа, Другое

Обязанности

-Sklandaus gamybos cecho darbo organizavimas, gamybos planų vykdymas;
-Užduočių paskirstymas darbuotojams ir jų vykdymo kontrolė;
-Produkcijos kokybės ir darbo našumo užtikrinimas;
-Žaliavų ir medžiagų sunaudojimo kontrolė;
-Įrengimų priežiūros ir aptarnavimo kontrolė.

Darbas vyksta pamainomis: 6:00 -14:30val. ir 14:30-23:00val.

Требования

-Analogiška darbo patirtis gamybos srityje;
-Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
-Gebėjimas valdyti ir motyvuoti komandą;
-Orientacija į tikslą ir rezultatą;
-Puikūs organizaciniai, bendravimo įgūdžiai;
-Atsakingumas, iniciatyvumas, greita orientacija;
-Galimybė dirbti pamainomis.

Условия

-Draugišką darbo aplinką;
-Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
-Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
-Konkurencingą, laiku mokamą darbo užmokestį.

Зарплата

1000 eur/mėn. (po mokesčių)

<< Grįžti į skelbimų sąrašą