UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Gipso kartono montuotojai Norvegijoje

Страна

Заграница, Норвегия, Другая страна

Неквалифицированная работа, Строительство / Недвижимость, Транспорт / Логистика, Другое

Обязанности

Siūlomas ilgalaikis darbas Norvegijoje gipso montuotojams. Norvegiškas kontraktas norvegiškoje įmonėje.
-Gipso kartono plokščių montavimas.

Требования

-PATIRTIS GIPSO MONTAVIMO DARBUOSE STATYBOSE – PRIVALOMA;
-Darbštumas, sąžiningumas, atsakingumas ir motyvacija darbui;
-Vairuotojo pažymėjimas – privalumas.

Условия

-Pastovią darbo vietą patikimoje norvegiškoje įmonėje, kuri veikia jau 14m;
-Nemokamą apgyvendinimą (gyvenama po 1 kambaryje);
-Visas socialines garantijas;
-Darbo rūbus, įrankius, įmonės automobilį;
-Valandinį atlyginimą 17-20 Eur/val. į rankas;
-Nemokamą nuvežimą į/iš darbo vietos;
-Konkurencingą, laiku mokamą darbo užmokestį, skatinamuosius priedus;
-Darbą komandiruočių principu 2 mėnesiai dirbami, 2 savaitės poilsio.

Зарплата

3700-4500 €/mėn. į rankas. Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu. Priklauso nuo kandidato įgūdžių.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą