CVME.LT

Hазвание компании

GRiFS AG

UAB „GRIFS AG“ yra Lietuvoje pirmaujanti užsienio kapitalo saugos kompanija. Įmonė veikia nuo 2003 metų ir teikia saugos paslaugas visoje Lietuvoje. Mūsų sėkmės pagrindas - ilgalaikiai ir partneriški santykiai su darbuotojais bei klientais. Esame nuolat tobulėjanti kompanija, noriai diegiame naujoves ir ieškome originalių sprendimų.
Įmonėje dirba daugiau kaip 900 darbuotojų, turime biurus visuose pagrindiniuose miestuose.

Bеб-сайт

GREITOJO REAGAVIMO EKIPAŽO APSAUGOS DARBUOTOJAS (-A) KLAIPĖDOJE

Город

Клайпеда

Предполагаемое место работы

Охрана / Безопасность

Обязанности

Operatyvus reagavimas į apsaugos signalų suveikimus objektuose
Viešosios tvarkos užtikrinimas
Teritorijos stebėjimas

Требования

Apsaugos darbuotojo pažymėjimas
Ne jaunesnis(-ė) kaip 21 metų
Atsakingumas, punktualumas
Vairavimo stažas ne mažesnis nei 2 metai
Neturite žalingų įpročių

Преимущества

Panašaus darbo patirtis

Условия

Visuomet laiku mokamą atlyginimą
Visas socialines garantijas (apmokame viršvalandžius, naktines, šventines valandas)
Lankstų darbo grafiką (galima derinti darbą su studijomis)

Зарплата

Nuo 750 EUR (neatskaičius mokesčių)

<< Grįžti į skelbimų sąrašą