UAB AUKSO SALA

Esame jau daugiau nei 25-is metus stabiliai rinkoje įsitvirtinęs juvelyrinių dirbinių parduotuvių tinklas visoje Lietuvoje!

Bеб-сайт

www.auksosala.lt

IEŠKOMAS (-A) PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) KLAIPĖDOJE

Город

Клайпеда

Предполагаемое место работы

Услуги / Обслуживание клиентов

Обязанности

Siūlome pardavėjo (-os) - konsultanto (-ės) darbą Klaipėdos PC Akropolis juvelyrikos salelėje pilnu etatu bei slenkančiu darbo grafiku.

Требования

1. Kelių metų patirtis prekybos, klientų aptarnavimo srityje;
2. Darbas kasos aparatu;
3. Kompiuterinio raštingumo žinios.

Преимущества

Rusų kalbos žinios. Visa kita apmokysime!

Условия

Atlyginimas 700 EUR (atskaičius mokesčius) + procentai nuo apyvartos (galimybė augti iki ~1500 EUR ir daugiau).

Suteikiame visas socialines garantijas bei laiku mokamą atlyginimą. Susidomėjusių kandidatų (-čių) CV su nuotraukomis lauksime el. paštu

Зарплата

700 - 1500 EUR ("į rankas")

<< Grįžti į skelbimų sąrašą