UAB "Esteda"

Atliekame bei organizuojame įvairius statybos ir vidaus apdailos darbus Europoje ir Lietuvoje

Предлагаемая работа
Ieškome APDAILININKO (BALDŽIAUS- STALIAUS)

Страна

Заграница, Нидерланды, Другая страна

Предполагаемое место работы

Строительство / Недвижимость

Обязанности

Įvairūs staliaus dailidės apdailininko vidaus apdailos darbai;
Gipso plokščių montavimo darbai;
Baldų surinkimas ir montavimas;
Sieninių ir lubinių panelių montavimo darbai (laivuose).

Требования

Panašaus arba identiško darbo patirtis;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Atsakingumas, kruopštumas, motyvacija darbui.

Преимущества

VCA pažymėjimas;
Anglų kalbos mokėjimas;
B kat vairuotojo pažymėjimas.

Условия

Draugiška ir darni komanda komanda;
Apmokame visas kelionės išlaidas ir pasirūpiname apgyvendinimu su visais patogumais;
Suteikiame visus įrankius reikalingus darbui;
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties.

Зарплата

nuo 2300 "į rankas" aptariamas pokalbio metu

<< Grįžti į skelbimų sąrašą