CVME.LT

Hазвание компании

UAB"Segmita"

Предлагаемая работа
Ieškome sąmatininko (ės)

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Строительство / Недвижимость

Обязанности

• Projektinės techninės dokumentacijos nagrinėjimas bei analizavimas;
• Darbo-medžiagų sąnaudų skaičiavimas;
• Sąmatų sudarymas su programa „Sistela“;
• Bendravimas su užsakovais ir subrangovais;
• Informacijos apie medžiagų bei paslaugų kainų lygį statybų rinkoje analizavimas.

Требования

• Aukštasis/aukštesnysis techninis išsilavinimas (inžinierinis būtų privalumas);
• Inžinieriaus – sąmątininko darbo patirtis (statybinėje kompanijoje būtų privalumas);
• Darbas su sąmatinėmis programomis (su „Sistela“ būtų privalumas);
• Bendrastatybinių procesų išmanymas;
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel programa);
• Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Преимущества

Turime galimybę apgyvendinti.

Условия

- visas socialines garantijas;
- priedus už rezultatus;
- laiku mokama atlyginimą.

Зарплата

1200

<< Grįžti į skelbimų sąrašą