CVME.LT

Hазвание компании

UAB HRP

Предлагаемая работа
Ieškomi pagalbiniai darbuotojai (Groundworkers) Olandijoje

Страна

Заграница, Нидерланды

Предполагаемое место работы

Инженерия / Механика

Обязанности

Reikalingi pagalbiniai darbuotojai (Groundworkers) prie komunikacijų tiesimo Olandijoje. Reikia paruošti kelią ekskavatoriui, kasti ir pataisyti duobes bei griovius. Darbo vietos priežiūra ir kiti vadovo pavesti darbai.

Требования

Gebėti bendrauti anglų kalba;
Fizinė ištvermė;
Gebėti suprasti brėžinius, nustatyti vamzdžių ir kabelių vietą;
Darbštumas, iniciatyvumas.

Преимущества

Panašaus darbo patirtis (privalumas);
Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
VCA pažymėjimas (privalumas).

Условия

• Įdarbinimas tiesiogiai pas darbdavį Olandijoje, visos socialinės garantijos;
• Atlyginimas mokamas kas savaitę;
• Suteikiamas apgyvendinimas;
• Tobulėjimo galimybės;
• Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Зарплата

Darbo užmokestis €450 - €500 per savaitę (priklauso nuo patirties);

<< Grįžti į skelbimų sąrašą