UAB, KAMIDA SERVICES

Kamida Services, UAB -Įvairių profesijų darbuotojų paslaugos Lietuvos ir Europos šalių partneriams

Bеб-сайт

www.kamidaservices.lt

IEŠKOMI SUVIRINTOJAI BEI MECHANIKAI, DIRBTI PRIE PUSPRIEKABIŲ REMONTO

Страна

Заграница, Европа, Бельгия, Нидерланды, Франция, Другая страна

Енергетика, Производство / Производство / Склады, Инженерия / Механика, Высший менеджмент, Транспорт / Логистика, Сельское хозяйство / Инженерная защита окружающей среды, Кадровые ресурсы, Другое

Обязанности

Ieškomi suvirintojai bei šaltkalviai dirbti prie sunkiojo transporto priemonių puspriekabių remonto. Vykimas į modernius, Olandijoje esančius servisus. Komandiruočių trukmė derinama tarpusavyje.

Требования

• panašaus pobūdžio darbo patirtis privaloma bent nuo 2 m;
• anglų kalbos pagrindai; geros anglų arba vokiečių kalbos žinios būtų privalumas;
• gebėti spręsti technines problemas;
• atsakingumas;
• darbštumas;

Условия

• konkurencingą vakarų Europos šalių atlyginimą;
• įgauti naudingos patirties ir žinių;
• apgyvendiname ir apmokame transporto išlaidas;
• kompensuojame darbo drabužių išlaidas;
• pasirūpinsime draudimu ir visais kitais reikalingais dokumentais.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą