CVME.LT

Предлагаемая работа
INTERNETO SVETAINIŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Город

Вильнюс, Шауляй

Предполагаемое место работы

Административная работа, IT / Интернет, Другое

Обязанности

-Bendravimas su klientais telefonu ir laiškais;
-Užklausų atsakymų ruošimas;
-Iškilusių klausimų sprendimų ieškojimas;
-Tekstų talpinimas bei redagavimas internetiniams projektams;

Требования

- Puikios lietuvių kalbos žinios (!);
- Geros anglų kalbos žinios;
- Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
- Atsakingumas ir kruopštumas;
- Imlumas naujovėms, bei gebėjimas prisitaikyti prie įvairių darbo užduočių;
- Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje, paskirtų užduočių sprendimų ieškojimas;
- Noras tobulėti.

Преимущества

- Rusų kalbos žinios;
- Panašaus darbo patirtis;
- Grafikos redagavimo programų žinios.

Условия

-Įdomų, bei dinamišką darbo pobūdį sprendžiant skirtingas situacijas;
-Visas socialines garantijas.

Зарплата

Nuo 600 eurų iki 1200 eurų, atskaičius mokesčius (į rankas)

<< Grįžti į skelbimų sąrašą