UAB "NAU"

Hазвание компании

UAB "NAU"

UAB “NAU” - įmonė, teikianti inžinerines konsultacijos ir profesionalias paslaugas susijusias su statybos darbais. Pagrindines veiklos apibūdinimas: vėdinimo ir pneumotransporto, oro kondicionavimo, šildymo, santechnikos, elektrotechnikos sistemų projektavimas, montavimas bei remontas ir techninis aptarnavimas(individualiems gyvenamiesiems būstams bei komerciniams ir pramoniniams), visi kiti projektavimo, statybos bei montavimo darbai.

Bеб-сайт

www.nau.lt

Предлагаемая работа
Inžinierinių sistemų braižytojas (-a)

Город

Вильнюс, Висагинас

Енергетика, Инженерия / Механика, Строительство / Недвижимость

Обязанности

Šildymo, vėdinimo bei oro kondicionavimo (ŠVOK) sistemų projektavimas naudojant AutoCAD programą.

Требования

• Aukštasis techninis/inžinerinis išsilavinimas.
• Geri darbo su AutoCAD programą įgūdžiai.
• Atsakomybė bei orientaciją į rezultatą.
• Analitinis mąstymas.
• Gebėjimas dirbti komandoje.
• Būtinas geras lietuvių, anglų bei rusų kalbų žinojimas.

Условия

Įdomų ir atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Galimybę realizuoti save bei tobulėti;
Geras darbo sąlygas;
Laiku mokamą atlyginimą.

Зарплата

1000

<< Grįžti į skelbimų sąrašą