UAB „FIMA“

Hазвание компании

UAB „FIMA“

FIMA – pirmaujanti išmanios infrastruktūros sprendimų kompanija Baltijos jūros šalių regione, beveik 30 metų dalyvaujanti reikšmingiausiuose viešosios ir privačios infrastruktūros modernizavimo projektuose. FIMA grupės įmonėse Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje dirba 500 darbuotojų.

Bеб-сайт

www.fima.lt

Предлагаемая работа
INŽINIERIUS (-Ė)

Город

Вильнюс, Каунас, Шауляй

Предполагаемое место работы

Электроника / Телекоммуникации, Инженерия / Механика

Обязанности

- Darbas su gaisrinės ir apsauginės signalizacijos, vaizdo stebėjimo, praėjimo kontrolės, pastatų inžinerinių sistemų automatikos, transporto eismo valdymo sistemomis;
- Planinių profilaktinių darbų atlikimas;
- Gedimų nustatymas ir šalinimas;
- Naujų sistemų diegimas;
- Įrangos montavimas-keitimas, darbas aukštyje;
- Bendravimas su klientais.

Требования

- Inžinerinės srities išsilavinimas (automatikos, elektronikos, elektrotechnikos srityse būtų privalumas);
- Patirtis dirbant su apsaugos, video, priešgaisrinės, įeigos kontrolės sistemomis (privalumas);
- Kompiuterinės inžinerijos pagrindai, sistemų valdymo prietaisų bei valdiklių konfigūravimas ir/ar programavimas (privalumas).
- Noras mokytis ir tobulėti;
- Atsakingumas, atidumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas greitai orientuotis stresinėje situacijoje, gebėjimas dirbti komandoje bei orientacija į rezultatus;
- Vairuotojo pažymėjimas.

Условия

- Atsakingą, įdomų bei dinamišką darbą ilgametę patirtį turinčioje tarptautinėje kompanijoje, kuri - įgyvendina didelės apimties inžinerinės infrastruktūros projektus;
- Profesionalų komandą, kuri dalinsis patirtimi ir kasdienine pagalba darbuose;
- Skaidrią, aiškiai apibrėžtą bei į rezultatą orientuotą atlygio sistemą;
- Betarpišką bendravimo kultūrą.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Jūsų pateikti asmens duomenys bus naudojami tik šios atrankos tikslais.

Зарплата

Nuo 1450 €/mėn. neatskaičius mokesčių. Atlyginimas derinamas individualiai, atsižvelgiant į turimą patirtį ir kompetenciją.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą