UAB Laboratoriniai tyrimai

UAB "LABORATORINIAI TYRIMAI" laboratorija įkurta 2014 metais ir yra nepriklausoma bei akredituota laboratorija, kuri specializuojasi statybinių produktų tyrimų/bandymų srityje.
Laboratorija akredituota gruntų, užpildų, nesurištųjų ir hidrauliškai surištų mišinių; kelių, aerodromo dangų ir kitų eismo zonų paviršių ir konstrukcijų; bitumo ir bituminių rišiklių bei bituminių mišinių (asfalto, asfaltbetonio) bandymų, tyrimų ir ėminių ėmimo, atrankos srityse.
Laboratorija atitinka jos veiklai keliamus reikalavimus, nurodytus tarptautiniame darniajame standarte LST EN ISO/IEC 17025 ir kituose taikomuose teisės aktuose bei norminiuose dokumentuose: standartuose, ISO, IEC ir kituose vadovuose, techninėse specifikacijose, direktyvose ar reglamentuose bei privalomo taikymo Nacionalinio akreditacijos biuro ir EA, ILAC, IAF dokumentuose.
Laboratorijoje įdiegta nauja vokiška, angliška, itališka ir lietuviška įranga, atitinkanti Lietuvos ir Europos Sąjungos standartus, turinti patikros bei kalibravimo sertifikatus, liudijimus.
UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ atliktų akredituotų tyrimų rezultatai pripažįstami ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europos Sąjungoje.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Inžinierius-laborantas (-ė)

Город

Каунас

Предполагаемое место работы

Строительство / Недвижимость

Обязанности

• Statybinių produktų laboratorinių tyrimų/bandymų atlikimas pagal galiojančius standartus bei metodikas;
• Naujų tyrimų/bandymų įsisavinimas, nagrinėjimas, kvalifikacijos kėlimas.

Требования

• Atsakingumas, darbštumas, pareigingumas;
• Kompiuterinis raštingumas (MS Office);
• Gebėjimas dirbti komandoje bei individualiai.

Преимущества

• Panašaus darbo patirtis.

Условия

• Patrauklias darbo sąlygas ir įdomų darbą šiuolaikiškoje, augančioje įmonėje;
• Puikias karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes skirtingose sferose;
• Galimybę nuolat kelti profesinę kvalifikaciją, dalyvauti mokymuose ir kt.;
• Darbo aplinką, kurioje darbuotojai skatinami už lojalumą ir ilgametį darbą.

Зарплата

Nuo 700-800 € į rankas

<< Grįžti į skelbimų sąrašą