CVME.LT

Hазвание компании

GRiFS AG

Предлагаемая работа
INŽINIERIUS - TECHNIKAS VILNIUJE

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Электроника / Телекоммуникации

Обязанности

Apsaugos, gaisro aptikimo, vaizdo stebėjimo, praėjimo kontrolės sistemų:
1. Periodinė techninė priežiūra
2. Gedimų nustatymas ir šalinimas
3. Įrangos instaliavimas ir demontavimas
4. Signalų pajungimas į centrinį stebėjimo pultą
5. Įvairaus pobūdžio programavimas
6. Atliktų darbų aktų ir techninės dokumentacijos pildymas

Требования

Elektroninių sistemų ir komponentų išmanymas.
Atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas, punktualumas
Darbo komandoje įgūdžiai, gebėjimas greitai įsisavinti naujas technologijas ir produktus.
Darbu kompiuteriu įgūdžiai
Vairuotojo pažymėjimas

Преимущества

Panašaus darbo patirtis apsaugos sistemų srityje

Условия

Draugišką darbo atmosferą
Naujas žinias ir patirtį iš esamų darbuotojų
Atsakingą, dinamišką, nenuobodų darbą
Visas socialines garantijas
Kokybiškas darbo priemones
Įvairius papildomus motyvacinius priedus

Зарплата

Nuo 900 EUR iki 1800 EUR (neatskaičius mokesčių)

<< Grįžti į skelbimų sąrašą