CVME.LT

Предлагаемая работа
Įrenginio operatorius

Город

Шауляй

Производство / Производство / Склады, Неквалифицированная работа, Другое

Обязанности

Įmonė ,užsiimanti medžiagų gamyba, ieško įrenginio operatoriaus.

- Kompiuterizuoto įrenginio valdymas, priežiūra;
- Darbas komandoje;
- Tvarkos ir švaros palaikymas darbo vietoje;
- Autokrautuvo vairavimas;
- Proporcijų skaičiavimas.

Требования

- Gebi vairuoti autokrautuvą;
- Moki pasiskaičiuoti proporcijas;
- Esi atidus, atsakingas ir sąžiningas;
- Turi puikius organizacinius įgūdžius ir greitą reakciją;
- Turi visas galimybes dirbti dvejomis pamainomis.

Преимущества

- Darbo patirtis gamybos įmonėje.

Условия

- Atlyginimo didėjimą priklausomai nuo darbo rezultatų;
- Draugišką darbo aplinką;
- Apmokymus, kuriuos atlieka profesionalūs mentoriai;
- Darbo laiką: 5.30 - 14.00 val. ir 14.00 - 22.30 val.;
- Laisvus savaitgalius ir šventines dienas.

Зарплата

Nuo 1050 - 1400 Eur/mėn (prieš mokesčius)

<< Grįžti į skelbimų sąrašą