UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
IT administratorius(-ė)

Город

Шауляй

Административная работа, IT / Интернет, Реклама / Дизайн, Другое

Обязанности

-Darbas su CRM sistema, kurioje reikės administruoti klientų užsakomas paslaugas;
-Esamų IT sistemų palaikymas, procesų tobulinimas, "domeno" administravimas, virtualaus serverio aktyvavimas;
-Darbas su internetinėmis svetainėmis - turinio administravimas, valdymas ir kt.;
-Atsakymai į bendras IT užklausas/prašymus.

Требования

-Turi aukštąjį išsilavinimą(informatika - privalumas);
-Turi puikų kompiuterinį raštingumą;
-Gebi dirbti komandoje ir individualiai;
-Turi darbo patirties su interneto svetainėmis;
-Esi atsakingas, kruopštus, motyvuotas ir savarankiškas.

Преимущества

-Moki anglų arba rusų kalbą;
-Turi analogišką darbo patirtį.

Условия

-Greitas tobulėjimo galimybes;
-Įdomų, dinamišką darbą;
-Erdvų biurą darbui, kuris įsikūręs miesto centre;
-Šaunų, draugišką kolektyvą;
-Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo turimų kompetencijų;
-Darbo laiką I-V 8-17 val.

Зарплата

700 - 1100 Eur (po mokesčių).

<< Grįžti į skelbimų sąrašą