CVME.LT

Предлагаемая работа
Kondicionierių/šilumos siurblių montuotojas (-a)

Город

Шауляй

Электроника / Телекоммуникации, Енергетика, Инженерия / Механика, Строительство / Недвижимость, Другое

Обязанности

• Oro kondicionierių montavimas, paleidimas, derinimas;
• Šilumos siurblių montavimas, paleidimas, derinimas.

Требования

• Analogiška darbo patirtis;
• Pastatų šildymo ir šaldymo sistemų išmanymas;
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
• Gebėjimas dirbti operatyviai ir savarankiškai;
• Tvarkingai ir laiku atlikti paskirtas užduotis;
• Kruopštumas, atidumas, atsakingumas.

Условия

• Stabilų, įdomų ir dinamišką darbą augančioje ir ambicingoje įmonėje
• Draugišką jaunatvišką kolektyvą;
• Geras darbo sąlygas ir darbui reikalingas priemones.

Paspausdami „Siųsti CV“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir Jūs sutinkate, kad UAB „Darbintera“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis atrankų į darbo vietas tikslais. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Зарплата

750-1300Eur (į rankas)

<< Grįžti į skelbimų sąrašą