Studijų kokybės vertinimo centras

Bеб-сайт

Описание вакансии
Koordinatorius (projekto veiklų, susijusių su studijų krypčių vertinimu, vykdytojas (-a))

Город

Вильнюс

Административная работа, Образование / Наука, Госслужба, Другое

Обязанности

Ieškai dinamiško darbo? Ateik pas mus!

Čia turėsi galimybę dirbti su ekspertais iš įvairiausių pasaulio šalių, sprendimų ieškosi su energingu kolektyvu, įgysi žinių vertinant skirtingų krypčių studijų programas.

Daugiau informacijos čia:

Требования

1. Turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą;
2. Mokėti anglų kalbą pažengusio vartotojo B2 lygmeniu;
3. Mokėti dirbti kompiuteriu vartotojo lygiu, Microsoft Office programiniu paketu.

Условия

Siūlome darbą tarptautinėje aplinkoje, tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes, draugišką ir profesionalų kolektyvą, projektinio darbo sutartį.
Dirbti apmokome. Darbo vieta – Vilniaus centre. Pandemijos metu sudaroma galimybė dirbti iš namų.

Зарплата

1529,45 eurai su visais mokesčiais

Дополнительная информация

Pretendentas dokumentus teikia per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą