Studijų kokybės vertinimo centras

Studijų kokybės vertinimo centras vykdo šias pagrindines veiklas:
1) vertina užsienyje įgytą vidurinį ir aukštąjį išsilavinimą;
2) informuoja apie aukštojo mokslo studijas Lietuvoje bei užsienyje;
3) skatina aukštąsias mokyklas gerinti studijų kokybę;
4) rengia su mokslu ir studijomis susijusių teisės aktų projektus.

Bеб-сайт

Описание вакансии
Koordinatorius (projekto veiklų, susijusių su studijų krypčių vertinimu, vykdytojas (-a))

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Административная работа, Образование / Наука, Госслужба

Обязанности

Ieškai dinamiško darbo? Ateik pas mus!
Čia turėsi galimybę dirbti su ekspertais iš įvairiausių pasaulio šalių, sprendimų ieškosi su energingu kolektyvu, įgysi žinių vertinant skirtingų krypčių studijų programas.

Išsamesnė informacija apie darbo pobūdį:

Требования

1. Turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą;
2. Mokėti anglų kalbą pažengusio vartotojo B2 lygmeniu;
3. Mokėti dirbti kompiuteriu vartotojo lygiu, Microsoft Office programiniu paketu.

Условия

Siūlome darbą tarptautinėje aplinkoje, tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes, draugišką ir profesionalų kolektyvą, projektinio darbo sutartį. Dirbti apmokome. Darbo vieta – Vilniaus centre. Pandemijos metu sudaroma galimybė dirbti iš namų.

Зарплата

1529,45 eurai su visais mokesčiais.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą