Marino Group

Lietuvoje, uostamiestyje, įsikūrusi uždaroji akcinė bendrovė „Marino grupė“, tarptautinėje rinkoje žinoma kaip „Marino group“ – didžiausia laivų statybos darbus atliekanti įmonė Baltijos šalyse.
Prie kolektyvo nuolatos kviečiame prisijungti ir savo darbuotojų gretas papildo profesionaliais darbuotojais. Norintys išbandyti save atrankose, visada kviečiami kandidatuoti į įvairias pozicijas.

Bеб-сайт

marinogroup.lt

Предлагаемая работа
Laivų korpusų surinkėjas

Страна

Европа, Италия, Нидерланды, Франция, Германия

Предполагаемое место работы

Строительство / Недвижимость

Обязанности

Kviečiame prie komandos prisijungti laivų korpusų surinkėjus laivų statybos darbams užsienyje.

Требования

Analogiško darbo patirtis bent 1 metai;
Sąžiningumas, atsakingumas, darbštumas.

Преимущества

Brėžinių skaitymas
Gebėjimas virinti
Dujinis pjovimas

Условия

Visas darbui reikalingas priemones;

Nuolatinį darbą;

Lankstų komandiruočių grafiką: nuo 6 iki 8 sav. dirbame, 2 – 3 sav. Lietuvoje atostogaujame;

Apgyvendinimą;

Kelionių suorganizavimas nuo namų iki darbo;

Stabilų atlyginimą su galimybe didėti;

Visas socialines garantijas.

Зарплата

2500-3900 eurų į rankas

<< Grįžti į skelbimų sąrašą