UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Lauko (gerbūvio bei kelio darbai) darbininkai (3-4 etatai)

Город

Шауляй

Неквалифицированная работа, Строительство / Недвижимость, Сельское хозяйство / Инженерная защита окружающей среды

Обязанности

Įmonė, teikianti žemės ir gerbūvio darbų paslaugas, siūlo darbą trinkelių, plytelių klojėjams.
Darbas įrengiant pagrindus bei įvairias dangas (trinkelės, plytelės, asfaltbetonis), o taip pat įvairius bordiūrus bei naujas arba atstatomas vejas statybos objektuose.

Требования

Panašaus darbo patirtis būtų kaip privalumas.

Условия

Darbai aprūpinami visa reikalinga šiuolaikine įranga bei technika ir pan.

Sutartys sezoninės (maždaug 8-9 mėn. t.y. maždaug iki Kalėdų švenčių), įdarbinimas galimas nuo kovo 15 d.

Teirautis tel.: +370 656 27227 darbo laiku I-V nuo 8.00 - 17.00val.

Зарплата

800 iki 1200 EUR (atskaičius mokesčius)

<< Grįžti į skelbimų sąrašą