UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Medinių baldų restauratorius (-ė) Rumšiškėse

Город

Кайшядорис

Красота / Ремесленники, Искусство / Культура, Неквалифицированная работа, Строительство / Недвижимость, Другое

Обязанности

Įmonė, teikianti įvairias senovinių baldų atnaujinimo paslaugas (nuo medinių baldų iki kultūros paveldo objektų restauravimo darbų), siūlo darbą RESTAURATORIUI (-EI).

-Medinių baldų ir kultūros paveldo restauravimas
-Senovinių baldų restauravimas;
-Medinės dalies restauravimas;
-Kultūros paveldo restauravimas (langai, durys);
-Tinkamų restauravimo medžiagų parinkimas;
-Darbas medienos apdirbimo įrankiais bei staklėmis.

Требования

-Gebėjimas dirbti savarankiškai ir organizuotai;
-Kantrybė, atsakomybė ir noras mokytis bei tobulėti;
-Tikimės, jog turite patirties arba esate susipažinę su restauravimu.

Условия

-Įdomų, nemonotonišką darbą, draugiškame kolektyve;
-Galimybę tobulėti;
-Atlyginimą, priklausantį nuo pasiektų rezultatų;
-Patogų darbo laiką I-V, 7:30 – 16:30val.;
-Darbo vietą Rumšiškėse.

Зарплата

Nuo 1000 Eur/mėn (į rankas)

<< Grįžti į skelbimų sąrašą