PASSER SIDC

Hазвание компании

PASSER SIDC

PASSER SIDC is a major EPCI company within manufacturing of offshore foundations, shipbuilding and modernization as well as project management. PASSER SIDC is the main fabrication capacity for all types of cable handling equipment delivered by PASSER Group to the energy industry. The key areas also include industry, steel structures and engineering. A team of professionals implements complex projects from design to product documentation.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Metalinių laivų korpusų surinkėjas (-a)

Страна

Заграница

Предполагаемое место работы

Производство / Производство / Склады

Обязанности

Darbo pobūdis
Laivų sekcijų, blokų ir korpusų surinkimas ES šalyse.

Требования

Reikalavimai darbuotojui
Profesinis-techninis išsilavinimas;
Gebėjimas skaityti brėžinius;
Gebėjimas efektyviai dirbti komandoje;
Žalingų įpročių neturėjimas;
Anglų kalbos mokėjimas.

Преимущества

VCA sertifikatas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Условия

Ilgalaikį darbą;
Patrauklų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Apmokėtas kelionės išlaidas;
Apgyvendinimą;
Sąlygas sėkmingai dirbti ir siekti rezultatų, mokymus, kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Kita informacija:
Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Зарплата

3300-4000 €/mėn.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą