UAB REBEST

Hазвание компании

UAB REBEST

Nekilnojamojo turto įmonė REBEST, teikiant įvairias tarpininkavimo paslaugas nekilnojamojo turto srityje, ieško žmogaus komandai papildyti. Didėjantis klientų ratas diktuoja poreikį Šiauliuose didinti nekilnojamojo turto agentų skaičių. Turime šaunų, profesionalų ir ypač draugišką kolektyvą. Skatiname konsultuotis tarpusavyje, diskutuoti, tobulėti, dalyvauti seminaruose, konferencijose.

Bеб-сайт

www.rebest.lt

Предлагаемая работа
NT vadybininkas Šiaulių regionui

Город

Шауляй

Высший менеджмент, Продажи / Торговля / Маркетинг, Строительство / Недвижимость

Обязанности

- Klientų paieška, santykių kūrimas ir jų palaikymas;
- Nepriekaištingas klientų aptarnavimas, jų konsultavimas;
- Profesionalumas, efektingumas įgyvendinant klientų sandorius.

Требования

Susipažinkime, jei esate:
- Darbštus ir iniciatyvus;
- Ambicingas, verslus ar siekiantis daugiau;
- Sąžiningas prieš klientą, prieš kolektyvą, prieš save;
- Pareigingas, disciplinuotas;
- Žingeidus;
- Turintis vairuotojo pažymėjimą ir nuosavą automobilį.

Nebūtina patirtis nekilnojamojo turto srityje.
Pagrindinis reikalavimas – nebijoti užsidirbti dideles sumas!

Условия

- Ypač patrauklias sąlygas užsidirbti;
- Profesionalius įvadinius mokymus (nemokamai);
- Kompanijos įvaizdį ir reputaciją;
- Pradžiai iki 10 nekilnojamojo turto objektų, o tai reiškia, tad nereikės pradėti nuo nulio;
- Visokeriopą palaikymą – niekada nesijausite paliktas vienas;
- Motyvaciją už geriausius rezultatus;
- Įvairias reklamos priemones;
- Dideles nuolaidas reklamos portaluose;
- Lankstų darbo grafiką;
- Atlygį, kuris neturi „lubų“, tad uždarbis priklauso tik nuo Jūsų.

P.S. anonimiškumą garantuojame.

Kandidatus prašome CV siųsti el.paštu

Зарплата

Priklauso nuo rezultatų

<< Grįžti į skelbimų sąrašą