UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
PADALINIO VADOVAS ( šviesolaidžio tinklo montavimas )

Город

Шауляй

Страна

Заграница, Европа, Германия

Электроника / Телекоммуникации, Инженерия / Механика, Высший менеджмент, Строительство / Недвижимость, Сельское хозяйство / Инженерная защита окружающей среды

Обязанности

Darbo proceso planavimas, organizavimas, koordinavimas bei gamybinių normų įvykdymo kontrolė ir operatyvus problemų spendimas.
Išteklių panaudojimo planavimas ir resursų efektyvumo užtikrinimas kartu su generaliniu direktoriumi ir šalies projektų vadovais;
Įmonės norminių techninių reikalavimų laikymosi užtikrinimas;
Įmonės darbuotojų aukštos kokybės paslaugų teikimo užtikrinimas ir Darbų saugos ir techninių reikalavimų laikymosi kontrolė.
Mikroklimato ir darbuotojų lojalumo bei motyvavimo projektų įgyvendinimas;
Užtikrinimas, kad visi darbuotojai turėtų reikiamus darbo įgūdžius ir atitinkamas kvalifikacijas.
Įmonės darbuotojų mokymo inicijavimas ir kordinavimas.
Reikalui esant, vykimas į objektus Vokietijoje.

Требования

Aukštasis techninis išsilavinimas;
Vadovavimo patirtis, darbo proceso planavimo, organizavimo ir kontroliavimo įgūdžiai;
Analitinis mąstymas, atsakingumas, iniciatyvumas, greita orientacija situacijose ir priimant sprendimus;
Stipri orientacija į rezultatus, aktyvumas, savarankiškumas ir atsakingumas.
Komunalinių paslaugų statybos praktikos ir norminių reikalavimų supratimas;
Pageidautina patirtis šviesolaidinio tinklo montavime;
Pageidaujama saugos ir sveikatos kvalifikacija;
Sklandi anglų kalba;
Sugebėjimas valdyti krizines situacijas.
Vairuotojo pažymėjimas.

Условия

Įdomų ir dinamišką darbą patikimoje kompanijoje;
Erdvę panaudoti savo sukauptas žinias bei kompetencijas ir išnaudoti turimą potencialą;

Зарплата

1100-1500 eur po mokesčių

<< Grįžti į skelbimų sąrašą