UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Pagalbinis darbuotojas

Город

Шауляй

Неквалифицированная работа, Строительство / Недвижимость, Другое

Обязанности

Reikalingas pagalbinis darbininkas, šiuolaikiškame miltelinio dažymo ceche.

- Dažomų gaminių priėmimas, iškrovimas naudojant autokrautuvą;
- Dažomų gaminių sukabinimas ant transportavimo sistemos;
- Nudažytų gaminių supakavimas, paruošimas transportavimui, pakrovimas naudojant autokrautuvą.

Darbo laikas: I-V nuo 8.00 - 17.00 val.

Требования

- Turi išsilavinimą ne žemesnį nei pagrindinis;
- Gebi dirbti komandoje ir individualiai;
- Atsakingai, kruopščiai ir sąžiningai vykdai paskirtas užduotis;
- Esi komunikabilus, motyvuotas ir orientuotas į rezultatą.

Преимущества

- Turi panašios darbo patirties;
- Turi autokrautuvo pažymėjimą.

Условия

- Visas socialines garantijas;
- Priedų sistemą priklausančią nuo pasiektų darbo rezultatų;
- Kvalifikacijos kėlimo kursus (miltelinio dažymo srityje).

Зарплата

700 Eur/mėn (į rankas) + priedai

<< Grįžti į skelbimų sąrašą