Mocevičiaus firma ,,Ginalas''

Bеб-сайт

www.ginalasinterjeras.lt

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) IITTALA interjero salone

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Услуги / Обслуживание клиентов

Обязанности

Malonus, draugiškas kliento sutikimas, aktyvus pardavimas ir aptarnavimas.

Требования

- Mokantis (-i) bendrauti ir žinantis (-i) kaip aptarnauti klientus,
- Turintis (-i) patirties pardavimuose,
- Anglų ir rusų kalbų mokėjimas.

Условия

MES JUMS SIŪLOME:
Stabilų laiku mokamą atlyginimą:
- bandomuoju laikotarpiu, prieš mokesčius 650,00 Eur;
- pasibaigus bandomajam laikotarpiui, prieš mokesčius 800,00 Eur.
- nuo pardavimo rezultatų priklausančius priedus.
- vienetiniais dizainerių meno kūriniais.
- lankstų darbo grafiką, galimybę derinti su studijomis.

Daugiau informacijos telefonu +37062558404

Зарплата

650-800 prieš mokesčius

<< Grįžti į skelbimų sąrašą