UAB Expertus LT

UAB Expertus LT klientas – Lietuvos įmonė, prekiaujanti daržovių ir gėlių sėklomis bei kita sodo ir daržo produkcija.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
PARDAVĖJAS – KONSULTANTAS (Sodo ir daržo prekės)

Город

Каунас

Продажи / Торговля / Маркетинг, Услуги / Обслуживание клиентов

Обязанности

• Klientų konsultavimas (augalų sodinimo, tręšimo ir kitais klausimais);
• Tinkamiausių sodo/daržo priemonių parinkimas pirkėjui;
• Sodinukų, skirtų pardavimui, priežiūra prekybos salėje.

Требования

• Komunikabilumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje;
• Kompiuterinis raštingumas.

Условия

• Nuolatinį darbą stabilioje įmonėje;
• Draugišką atmosferą ir geranorišką kolegų bei vadovų pagalbą;
• Vidinius įmonės renginius ir mokymus;
• Atlyginimą nuo 800 Eur bruto (priklausantį nuo jūsų patirties) ir priedus;
• Darbo vietą Kaune (Šilainiai).

Зарплата

620 Eur į rankas.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą