Doleta

Hазвание компании

Doleta

UAB „DOLETA", dirbanti su prestižiniais ir ekskliuzyviniais projektais, gaminanti išskirtinius ir unikalius langus, žiemos sodus, fasadus bei lauko duris, pasaulyje garsėjanti pažangiais, nestandartiniais ir unikaliais sprendimais, didina gamybinius pajėgumus ir ieško pastiprinimo pardavimų komandai.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)

Страна

Ирландия, Англия, Дания, Норвегия, Нидерланды, Швеция

Производство / Производство / Склады, Продажи / Торговля / Маркетинг, Услуги / Обслуживание клиентов

Обязанности

• padidinti pardavimus Jungtinės Karalystės/Olandijos/Danijos/Švedijos/Norvegijos rinkose;
• ryšių su užsienio partneriais plėtojimas - naujų klientų paieška ir pardavimų plėtra;
• bendravimas su klientais nuo klientų poreikių išsiaiškinimo, konsultavimo, pasiūlymų paruošimo ir pateikimo iki užsakymo įgyvendinimo;
• klientų poreikių/problemų supratimas ir siekis jas sėkmingai spręsti, užsakymų ir visų procesų kuravimas;
• įmonės reprezentavimas užsienio rinkose.

Требования

Prisijunk prie mūsų jei:
• laisvai kalbi anglų/olandų/danų/norvegų/švedų kalbomis;
• turi galimybę keliauti arba gyveni vienoje iš šalių;
• turi puikios patirties pardavimų plėtroje;
• patirtis dirbant panašioje srityje būtų didelis privalumas, tačiau neturint patirties mes jums suteiksime galimybę semtis jos iš kolegų;
• supranti brėžinius;
• gebi aktyviai komunikuoti, turi analitinius gebėjimus, orientuojiesi į klientą.

Преимущества

• patirtis dirbant langų pardavimuose

Условия

• galimybę savarankiškai organizuoti darbą ir priimti sprendimus;
• profesionalią komandą ir darbą parduodant išskirtinį gaminį;

Зарплата

darbo užmokestis nuo 1500 eur.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą