UAB Baltic Diagnostic Service

UAB „Baltic Diagnostic Service“ – prekiauja diagnostikos ir serviso įranga Baltijos šalyse lengvajam ir sunkiajam transportui, autobusams, motociklams, žemės ūkio technikai ir kitai specializuotai technikai. Šiuo metu įmonės skyriai veikia didžiausiuose Lietuvos miestuose – Kaune ir Vilniuje. Įmonė bendradarbiauja su profesionalios serviso ir diagnostikos įrangos gamintojais, todėl savo klientams gali pasiūlyti aukščiausios kokybės įrangą, atitinkančią visus ES galiojančius kokybės standartus.

Bеб-сайт

www.bds.lt

Предлагаемая работа
Pardavimų vadybininkas (-ė)

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Продажи / Торговля / Маркетинг

Обязанности

• Naujų klientų, pardavimų kanalų paieška;
• Pramonės ir serviso įrangos pardavimai Lietuvoje ir užsienyje;
• Stambių klientų pritraukimas, viešieji pirkimai;
• Komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas;
• Įmonės produktų projektų planavimas, vykdymas, ir kontrolė.

Требования

• Pardavimų valdymo patirtis (ne mažiau nei 2 metai);
• Techninis produkto supratimas;
• Orientacija į rezultatą, noras tobulėti;
• Anglų kalbos mokėjimas (rusų kalba privalumas).

Условия

• Įdomų, atsakingą darbą šiuolaikiškoje, jaunatviškoje, lyderiaujančioje savo srityje įmonėje;
• Saviraiškos, profesinio tobulėjimo galimybes;
• Reguliarius mokymus kompetencijai kelti;
• Visas darbui reikalingas priemones;
• Įvedimo programą naujam darbuotojui ir kolegą – bičiulį, kuris pagelbės visais klausimais;
• Laiku mokamą ir konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo pasiektų rezultatų.

Зарплата

1100-2000

<< Grįžti į skelbimų sąrašą