UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Pardavimų vadybininkas (-ė)

Город

Вильнюс

Административная работа, Высший менеджмент, Продажи / Торговля / Маркетинг, Услуги / Обслуживание клиентов

Обязанности

Įmonė, kuri užsiima prekyba valiuta bei tauriaisiais metalais - investicinio aukso, sidabro, platinos ir paladžio luitais bei minėtų tauriųjų metalų monetomis, plečia savo šaunią komandą ir kviečia prisijungti PARDAVIMŲ VADYBININKĄ (-Ę).

-Esamų bei potencialių klientų aptarnavimas konsultavimas telefonu, el. paštu bei gyvai salone;
-Užsakymų koordinavimas bei suruošimas atsiėmimui/išsiuntimui;
-Aukso, sidabro, platinos, paladžio kainų fiksavimas ir sąskaitų faktūrų išrašymas;
-Bendravimas ir ryšių palaikymas su verslo ir VIP klientais;
-Darbas su kasos aparatu;
-Pagalba organizuojant bei koordinuojant salono veiklą;
-Kasdien galėsi augti ir tobulėti ne tik kaip darbuotojas, bet kaip ir asmenybė;
-Dalyvausi mokymuose, kelsi kvalifikaciją ir turėsi CV įrašą, kuriuo galėsi didžiuotis.

Требования

-Iniciatyvumas, atsakomybės jausmas;
-Entuziazmas klientų aptarnavimui ir pardavimams;
-Puikūs komunikaciniai ir derybiniai įgūdžiai;
-Noras siekti naujų žinių ir mokytis;

Преимущества

-Patirtis pardavimų srityje;
-Užsienio kalbų mokėjimas.

Условия

-Papildomus priedus dirbant savaitgaliais;
-Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
-Kartu augti bei tobulėti;
-Galimybę kilti karjeros laiptais;
-Mokymus, kursus, seminarus;
-Papildomą laisvą dieną Jūsų gimtadienio proga;
-Galimybę dirbti slenkančiu grafiku.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir Jūs sutinkate, kad UAB „Darbintera“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis atrankų į darbo vietas tikslais. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Зарплата

750 - 850Eur (atskaičius mokesčius), tikslus pasiūlymas aptariamas pokalbio metu, po bandomojo laikotarpio atlyginimas kyla

<< Grįžti į skelbimų sąrašą