UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Parduotuvės vadybininkas (-ė)

Город

Пасвалис

Административная работа, Продажи / Торговля / Маркетинг, Услуги / Обслуживание клиентов, Строительство / Недвижимость, Другое

Обязанности

Įmonė, užsiimanti alternatyvių bei originalių žemės ūkio technikos atsarginių dalių, filtrų ir alyvos prekyba, technikos diagnostika ir remontu, siūlo darbą PARDUOTUVĖS VADYBININKUI (-EI).
-Žemės ūkio technikos atsarginių dalių pardavimas;
-Komercinių pasiūlymų rengimas;
-Darbas atsarginių dalių parduotuvėje;
-Darbas su tiekėjais bei atsarginių dalių katalogais;
-Klientų aptarnavimas, pardavimas, sąskaitų išrašymas, darbas kasos aparatu.

Требования

-Darbo patirtis pardavimų srityje (atsarginių dalių pardavimai - didelis privalumas);
-Žemės ūkio technikos išmanymas ir nuolatinis domėjimasis naujovėmis;
-Atsakingas požiūris į darbą, komunikabilumas, geri derybiniai įgūdžiai;
-B kat. vairuotojo pažymėjimas.

Преимущества

-Anglų kalbos mokėjimas.

Условия

-Darbo vietą Pasvalyje;
-Įdomų darbą savo srityje jau 30 metų lyderiaujančioje ir toliau nuolat augančioje įmonių grupėje;
-Aplinką, skatinančią mokytis, teikti idėjas ir jas įgyvendinti;
-Kiekvieną mėnesį mokamus kintamus priedus;
-Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7.

Зарплата

1000-1500 Eur/mėn į rankas

<< Grįžti į skelbimų sąrašą