UAB „FIMA“

Hазвание компании

UAB „FIMA“

FIMA – pirmaujanti išmanios infrastruktūros sprendimų kompanija Baltijos jūros šalių regione, beveik 30 metų dalyvaujanti reikšmingiausiuose viešosios ir privačios infrastruktūros modernizavimo projektuose. FIMA grupės įmonėse Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje dirba 500 darbuotojų.

Bеб-сайт

www.fima.lt

Предлагаемая работа
PASLAUGŲ TEIKIMO VADYBININKAS (-Ė)

Город

Вильнюс

Продажи / Торговля / Маркетинг, Услуги / Обслуживание клиентов

Обязанности

- Santykių vystymas ir palaikymas su jau esamais klientais (B2B ar B2G) (poreikių nustatymas, sprendimų teikimas, konsultavimas);
- Inžinerinių sistemų aptarnavimo paslaugų pardavimai esamiems klientams, komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas/ pratęsimas;
- Esamų sutartinių įsipareigojimų klientams vykdymo priežiūra, darbų planavimas;
- Susitikimų su klientais organizavimas.

Требования

- Išsilavinimas vadybos srityje;
- Patirtis panašioje srityje: pardavimai verslui ir viešajam sektoriui (su techniniais/silpnų srovių/ IT produktais ar paslaugomis būtų didelis privalumas);
- Puikūs lietuvių kalbos bei geri anglų kalbos įgūdžiai (B1 lygis);
- Puikūs bendravimo ir derybų igūdžiai, gebėjimas lengvai užmegzti dalykinius santykius bei juos išlaikyti;
- Puikūs darbo laiko planavimo įgūdžiai, orientacija į rezultatą;
- Atsakingumas, organizuotumas, atidumas, iniciatyvumas, savarankiškumas;
- Vairuotojo pažymėjimas.

Условия

- Atsakingą, įdomų bei dinamišką darbą ilgametę patirtį turinčioje tarptautinėje kompanijoje, kuri įgyvendina didelės apimties inžinerinės infrastruktūros projektus;
- Profesionalų komandą, kuri dalinsis žiniomis, patirtimi ir padės kasdieniuose darbuose;
- Skaidrią, aiškiai apibrėžtą bei į rezultatą orientuotą atlygio sistemą;
- Betarpišką bendravimo kultūrą.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Jūsų pateikti asmens duomenys bus naudojami tik šios atrankos tikslais.

Зарплата

Nuo 1750 €/mėn. neatskaičius mokesčių. Atlyginimas derinamas individualiai, atsižvelgiant į turimą patirtį ir kompetenciją.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą