Scan Con Group A/S

Предлагаемая работа
PERSONALO ATRANKŲ VADYBININKĖ(AS)

Город

Клайпеда

Предполагаемое место работы

Кадровые ресурсы

Обязанности

Įmonė dagiau nei 20 metų dirbanti Skandinavijos rinkoje (Norvegija, Danija), savo padaliniui Klaipedoje ieško Personalo atrankų vadybininkės(-o).

Darbo pobūdis:

* Aktyvi darbuotojų paieška ir atranka;
* Darbo skelbimų talpinimas;
* Darbas su duomenų baze, jos pildymas;
* Ryšių su darbuotojais, kandidatais palaikymas;
* Personalo administravimas ir dokumentų rengimas.

Требования

* Puikios anglų kalbos žinios žodžiu bei raštu;
* Būtina darbo patirtis atrankų ar personalo vadybos srityje ;
* Komunikabilumas, atsakingumas;
* Noras mokytis bei tobulėti.

Преимущества

* Rusų kalbos žinios.

Условия

* Darbą puikiame tarptautiniame kolektyve.
* Galimybes tobulėti ir kelti kvalifikaciją.

Maloniai lauksime Jūsų CV.
Telefonas pasiteiravimui darbo valandomis: I-V, 8:00 - 17:00 val.: +37061276021

Kandidatuodami patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad Scan Con Group A/S ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis atrankų į darbo vietas tikslais, bei Jūsų duomenys būtų saugomi Scan Con Group A/S duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Зарплата

800 - 1100 EUR/mėn. atskaičius mokesčius

<< Grįžti į skelbimų sąrašą