UAB "Transmėja"

Tarptautinių krovinių pervežimo įmonė TRANSMĖJA - toliau plečia savo veiklą ir kviečia kompetencijų nestingančius savo sričių profesionalus prisijungti prie mūsų darbuotojų kolektyvo, išnaudojant visą turimą potencialą ir kuriant pridėtinę vertę įmonėje.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Personalo dokumentų administratorius (-ė)

Город

Шауляй

Предполагаемое место работы

Административная работа, Транспорт / Логистика

Обязанности

Ieškome naujo komandos nario (-ės) prisijungti prie mūsų šaunaus personalo skyriaus!

Darbo pobūdis:

Reikalingų dokumentų susijusių su vairuotojais rengimas ir įvedimas į programą;
Vairuotojų konsultavimas klausimais susijusiais su nelaimingais įvykiais ar ligos atvejais;
Vairuotojų registravimas vidaus sistemose;
Asistavimas darbo saugos specialistui;
Vairuotojų įdarbinimo/atleidimo proceso koordinavimas;
Naujų darbuotojų suvedimas į programą;
Deklaracijų pildymas.

Требования

Tikimės, kad:
Turi darbo su dokumentais patirties (darbinę patirtį transporto įmonėje vertinsime, kaip privalumą);
Gerai kalbi rusų kalba;
Anglų kalbos žinias vertinsime, kaip privalumą;
Pasižymi organizuotumu, iniciatyvumumu, atidumu detalėms ir turi gerus bendravimo įgūdžius;
Mėgsti dirbti kruopščiai.

Условия

Galimybė dirbti su savo srities profesionalais;
Įdomus, azartiškas darbas draugiškame kolektyve;
Šiuolaikiškos darbo priemonės ir puikios darbo sąlygos sparčiai augančioje įmonėje;
Asmeninio tobulėjimo galimybės;
Naujoko adaptavimo įmonėje procesas;
Įmonės metiniai renginiai ir iniciatyvos.

Зарплата

700 eurų į rankas, po bandomojo laikotarpio 750 eurų į rankas

<< Grįžti į skelbimų sąrašą