UAB "Transmėja"

Tarptautinių krovinių pervežimo įmonė TRANSMĖJA - toliau plečia savo veiklą ir kviečia kompetencijų kupinus savo sričių profesionalus prisijungti prie mūsų darbuotojų kolektyvo, auginant savo profesinį potencialą, kūrybiškumą kuriant pridėtinę vertę įmonėje. To pasekoje sulaukti teigiamo grįžtamojo ryšio iš darbdavio.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
PERSONALO VADOVAS (-Ė)

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Кадровые ресурсы

Обязанности

PERSONALO VADOVO (-ĖS) ATSAKOMYBĖS ORGANIZACIJOJE:

- Personalo valdymo procesų tobulinimas, keitimas, atsižvelgiant tiek į rinkos pokyčius, tiek į įmonės veiklos efektyvumą;
- Situacijos darbo rinkoje analizė, reikalingų sprendimų paieška ir siūlymų įgyvendinimas;
- Identifikuoti personalo ugdymo poreikį, planuoti ir organizuoti mokymus;
- Nustatyti personalo KPI rodiklius ir užtikrinti jų siekiamumą pagal ASAICHI metodiką;
- Įmonės kultūros formavimas, darbuotojų gerovė, įmonės vertybių puoselėjimas;
- Darbuotojų kaitos priežasčių analizė bei su tuo susijusių sprendimų paieška, priemonių inicijavimas bei įgyvendinimas;
- Įmonę paliekančių darbuotojų gerosios patirties užtikrinimas;
- Skyriaus biudžeto valdymas – planavimas ir kontrolė;
- Darbdavio įvaizdžio strategijos, komunikacijos ir vertės patirčių stiprinimo koordinavimas;
- Atlygio sistemos motyvacinių elementų matavimas, tobulinimas ir koordinavimas;
- Vadovų konsultavimas personalo klausimais.

Требования

LŪKESČIAI KANDIDATAMS:

- Sėkminga ne mažesnė kaip 2 metų personalo valdymo patirtis;
- Aukštasis išsilavinimas (privalumas žmogiškųjų išteklių srityje);
- LR darbo santykius ir darbo saugą reglamentuojančių teisės norminių aktų žinios;
- Personalo valdymo funkcijų – paieškos/atrankos, darbuotojų motyvavimo, įtraukimo bei ugdymo, organizacijos kultūros kūrimo – išmanymas, ir sėkmingų įgyvendintų praktikų pavyzdžiai;
- Atsakingumas, komunikabilumas, veržlumas, strateginis mąstymas, gebėjimas greitai reaguoti į pokyčius ir prisitaikyti;
- Geros anglų ir rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu.

Условия

KODĖL VERTA PRISIJUNGTI?

- Darbo aplinka šiuolaikiškoje, stabilioje, įmonių grupei priklausančioje įmonėje;
- Naujų idėjų bei kūrybinių sprendimų realizavimas;
- Draugiška atmosfera, vadovų palaikymas bei pagalba;
- Lankstus darbo grafikas;
- Nemokama automobilio parkavimo vieta Vilniaus centre;
- Mėgautis garuojančiu kavos puodeliu ir vaisių pintine kas dieną.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame!

Зарплата

2000-3500 €/mėn. į rankas Konkretus darbo užmokestis bei kintami priedai siūlomi atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą