CVME.LT

Предлагаемая работа
Pienininkystės ūkio darbuotojas

Страна

Швеция

Неквалифицированная работа, Сельское хозяйство / Инженерная защита окружающей среды, Другое

Обязанности

Pienininkystės ūkis, kuriame šiuo metu dirba 8 žmonės, ieško darbuotojo gardų valymui ir bendriems ūkio darbams atlikti. Taip pat reikia užtikrinti melžimo procesą, kad pienas patektų į tinkamas talpas.

Требования

-Rūpestingumas gyvūnų atžvilgiu;
-Komunikacinė anglų kalba - BŪTINA;
-Gera sveikatos būklė, pajėgumas atlikti fizinį darbą;
-Ūkininkavimo patirtis ūkyje;
-Vairuotojo pažymėjimas.

Преимущества

-Agrikultūros išsilavinimas yra privalumas.

Условия

-Numatomas darbo laikotarpis: nuo kovo iki gegužės su galimybe prailginti darbo laikotarpį;
-Darbo laikas: min 45 val/sav, galimas ir didesnis darbo krūvis;
-Užmokestis: 10 eru/val;
-Apgyvendinimas šalia ūkio, ūkininkai duoda transportą vykti apsipirkimui;
-Apmokama kelionė pirmyn ir atgal iš Lietuvos;
-Suteikiami darbo rūbai ir įrankiai, galima pasiskolinti patalynę;
-Esant karantino sąlygoms suteikiamas dokumentas, kuris leidžia vykti dirbti.

Skambinti darbo laiku I-V 8.00-17.00 +370 638 80926.

Зарплата

10 eur/val

<< Grįžti į skelbimų sąrašą